Rusiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
425 000 PLN
Cena za m2
212,50 PLN
Powierzchnia działki
2 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
1299/1807/OGS

Opis nieruchomości

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 2000 m² położonej przy ul. Owocowej w Ruścu gmina Nadarzyn. Działka nr ew. 214/1. Działka ma 20.5 m. szerokość i 96 m długości. Dojazd drogą utwardzoną w której jest woda, prąd i gaz.
Nieruchomość usytuowana jest w cichym, kameralnym miejscu blisko zabudowy jednorodzinnej.
Jest to idealne miejsce dla osób chcących pogodzić zamieszkanie z dala od zgiełku miasta z dogodnym dojazdem do niego. Dzięki trasie S8 dojazd do Warszawy zajmie ok. 20 minut.
Na działce można postawić dom jednorodzinny lub po podziale nieruchomości na dwie po 1000m możliwość budowy  dwóch budynków jednorodzinnych. Warunkiem podziału jest wykupienie udziału w drodze będącej na tyłach nieruchomości. ( Wymiar po podziale 43m. x  20.5m. )Media znajdują się w drodze co umożliwia szybkie rozpoczęcie budowy.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 2.5
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Adam Przewłocki

Adam Przewłocki

Telefon:
695 907 900
E-mail:
ap.nieruchomosci@nadarzyn.net
Numer licencji:
2172

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI NADARZYN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI NADARZYN z siedzibą przy ul. Warszawska 3a, 05-830 Nadarzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nadarzyn.net… czytaj więcej