Krakowiany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 201 560 PLN
Cena za m2
130 PLN
Powierzchnia działki
40 012 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska
Dostępne od
2023-03-07
Numer oferty
1608/1807/OGS

Opis nieruchomości

Działki mieszkaniowe o nr ew. 120/6 i 121/8 o łącznej pow. 40 012 ha. położone w granicach warszawskiego obszaru chronionego krajobrazu, w malowniczej miejscowości Krakowiany, w gminie Nadarzyn.  W pobliżu duży kompleks leśny ( rezerwaty przyrody) w którym jest umiejscowiony zbiornik wodny na rzece Utracie. Klasa ziemi nieruchomości będącej przedmiotem sprzedaży to 4 i 5 co oznacza teren piaszczysty czyli grunt idealny pod budownictwo. Po złączeniu dwóch działek nieruchomość kształtem zbliżona jest do prostokąta o wym. ok. 128 m. x 310 m. z możliwością podziału na mniejsze działki o pow. od  1425 m/kw. Na całej długości sprzedawanej nieruchomości znajduje się polna  droga o szerokości 8 m. (nr. ew. 121/9). W cenie nabywanego gruntu jest 50% udziału  w ww działce drogowej. W ulicy Kresowej i Młynowej jest wodociąg, prąd i gaz oraz planowana kanalizacja. W niedalekiej odległości znajduje się komunikacja autobusowa. Cicha i spokojna okolica, idealna na wypoczynek od miejskiego zgiełku.  Do tej nieruchomości jest dołączona  koncepcja podziału na 24 działki z zabudową jednorodzinną i wizualizacją planowanego Osiedla Krakowiany. Nieruchomość sprzedawana tylko w całości stanowi atrakcyjną inwestycję dla dewelopera.

Nasz ekspert ds. finansów pomoże w uzyskaniu kredytu na tę nieruchomość.Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 2.5
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Las, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Adam Przewłocki

Adam Przewłocki

Telefon:
695 907 900
E-mail:
ap.nieruchomosci@nadarzyn.net
Numer licencji:
2172

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI NADARZYN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI NADARZYN z siedzibą przy ul. Warszawska 3a, 05-830 Nadarzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nadarzyn.net… czytaj więcej