Nadarzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
950 000 PLN
Cena za m2
5 370,37 PLN
Powierzchnia
162 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Szeregowy
Rok budowy
2022
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
849/1807/ODS

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych segmentów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy znajduje się w świetnie skomunikowanym i szybko rozwijającym się Młochowie k/Nadarzyna. W inwestycji jest 28 nowych segmentów, których budowa jest realizowana w kilku etapach. Metraż każdego segmentu wynosi 162 m2 w dwóch kondygnacjach wraz z garażem jednostanowiskowym. W cenie każdego segmentu uwzględniony jest zielony ogródek, balkon, garaż oraz miejsce postojowe przed domem.
 
Przy budowie  wykorzystano bezpieczną i sprawdzoną technologię tradycyjną oraz wysoką jakość materiałów.
·  Każdy segment jest otynkowany w klasycznym odcieniu szarości. Ma zamontowane wyciszające, szczelne okna trzyszybowe oraz wysokiej klasy drzwi wejściowe oraz garażowe.
·   W częściach wspólnych budynku rozprowadzono gazową instalację ogrzewania podłogowego, natomiast w sypialniach zamontowano grzejniki. Na ścianach zastosowano tynk cementowo-wapienny.
·   W całym budynku rozprowadzono alarm.      
·   Przyłącze mediów jest z sieci miejskich ( woda, prąd, gaz, Internet światłowodowy, kanalizacja) wszystkie z instalacjami wewnętrznymi. Dodatkowo rozprowadzono instalację odkurzacza centralnego.
·   Zagospodarowano  teren zewnętrzny tj. zieleń dookoła, odprowadzenie wody deszczowej z rynien, dookoła budynków oraz droga wewnętrzna do wyłącznego użytku mieszkańców wyłożona kostką.
W najbliższym otoczeniu  znajduje się nowa zabudowa jednorodzinna. Miejsce oddalone jest od zgiełku miasta, a jednoczenie rozbudowana trasa S8 umożliwia szybki dojazd do Warszawy. W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. prywatne oraz publiczne przedszkola, żłobki i szkoły podstawowe, przychodnie, centrum kultury oraz lokalne sklepy i apteka. Okolica jest dobrze skomunikowana, dostępny jest autobus, bus, oraz P+R gdzie można zostawić samochód i przesiąść się do komunikacji podmiejskiej. W zasięgu nieco dłuższego spaceru rodzinnego lub wycieczki rowerowej znajdują się parki, las oraz tereny rekreacyjne. 

Kupujący nie płaci podatku PCC

Zakupu tej nieruchomości można dokonać w programie kredyt 2%

Nasz ekspert ds. finansów pomoże w uzyskaniu kredytu na tę nieruchomość. 

Parametry dodatkowe

  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe, Podłogowe

Mapa

Kontakt

Nieruchomości Nadarzyn

Nieruchomości Nadarzyn

Telefon:
885 585 002
E-mail:
nieruchomosci@nadarzyn.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI NADARZYN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI NADARZYN z siedzibą przy ul. Warszawska 3a, 05-830 Nadarzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nadarzyn.net… czytaj więcej