DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
800 000 PLN
400 PLN/m2
STRZENIÓWKA
ul. Pruszkowska
Opis
Polecamy działkę budowlano-usługową o powierzchni 2000 m2 w Strzeniówce (gm. Nadarzyn). Dla działki uchwalony jest Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług nieuciążliwych.
Na działce można wybudować bliźniak.

Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 36 m x 58 m.

Media: gaz, kanalizacja, woda i prąd na działce.
Dojazd drogą asfaltową, działka narożna, możliwość wjazdu z dwóch stron.
Wzdłuż granicy działki przy drodze asfaltowej jest chodnik, ścieżka rowerowa, a w odległości 20 m przystanek autobusowy.

Działka położona jest przy ulicy Pruszkowskiej między Nadarzynem (odległość 2,9 km) a Pruszkowem (6,4 km). Do Warszawy 22,5 km. To doskonała i pożądana przez klientów lokalizacja.
W bliskiej okolicy: bar z grillem, smażalnia, las, trasy rowerowe, kompleks basenów letnich. Wokół niska zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza.

Dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej, oznaczonych na rysunku planu symbolem 1MNU, 2MNU, 3MNU, 4MNU, 5MNU, 6MNU, 7MNU, ustala się :
1) ustala się przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługi nieuciążliwe;
2) przeznaczenie towarzyszące: urządzenia budowlane, garaże i budynki gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy nie większej niż 100 m 2 ;
3) przeznaczenie dopuszczalne: ogrody zimowe, obiekty małej architektury, usługi jako wbudowany lokal użytkowy stanowiący nie więcej niż 30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego, usługi handlu jako wbudowany lokal użytkowy do 100 m 2 powierzchni sprzedaży lecz nie więcej niż 30 % powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego, usługi handlu w oddzielonych budynkach do 500 m 2 powierzchni sprzedaży, drogi wewnętrzne nie wyznaczone na rysunku planu.

2. Zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego, ochrony środowiska i przyrody:
1) na działce budowlanej: ustala się jeden budynek mieszkalny jednorodzinny wolno stojący lub jeden budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z wbudowanym lokalem użytkowym lub bez wbudowanego lokalu użytkowego z usługami w oddzielnych budynkach lub bez usług w oddzielnych budynkach.
 
Ustala się następujące wskaźniki zabudowy i zagospodarowania powierzchni działki budowlanej:
a) minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej: 40 %,
b) intensywność zabudowy: minimalną 0,1; maksymalną 1,8,
c) maksymalną wysokość zabudowy dla kondygnacji nadziemnych: - 12 m dla budynków mieszkalnych lub usługowych, - 5 m dla budynków gospodarczych i garaży.

Ustala się minimalną powierzchnię nowo wydzielonej działki budowlanej:
a) na 2000m2 dla jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno stojącego (z jednym lokalem mieszkalnym i z jednym lokalem użytkowym lub tylko z jednym lokalem mieszkalnym),
b) na 1000m2 dla jednego budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej(z jednym lokalem mieszkalnym i z jednym lokalem użytkowym lub tylko z jednym lokalem mieszkalnym).

Nasz ekspert ds. finansów pomoże w uzyskaniu kredytu na tą nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu!
Szczegóły oferty

Cena800 000 PLN

Cena za m2400 PLN

Powierzchnia działki2 000 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiBudowlana

PrądTak