Strzeniówka
499 000 PLN / 153,96 PLN/m2
3241 m2
 
 
 
Numer oferty:1302/1807/OGS
Cena:499 000 PLN
Cena za m2:153,96 PLN
Powierzchnia działki:3 241 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Kształt działki:Prostokąt
Przeznaczenie działki:Budowlana
Numer oferty:1302/1807/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Do sprzedania wyjątkowa, duża działka w Strzeniówce w gminie Nadarzyn. Działka położona jest w atrakcyjnym miejscu, blisko lasu, w spokojnej okolicy. Doskonałe miejsce na dom otoczony zielenią. Świetna lokalizacja umożliwia szybki dojazdem do Nadarzyna (2,5 km), Pruszkowa (7 km) i Warszawy. W bliskim sąsiedztwie jest niska zabudowa jednorodzinna.

Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, znajduje się przy drodze asfaltowej. Jest pusta, niezabudowana, nieogrodzona i sucha.
Media: kanalizacja przy działce, woda i prąd w sąsiedztwie.

Obszar objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Część nieruchomości oznaczona jako MNN (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna), część jako ZN (zieleń naturalna).
Wysokość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do 2 kondygnacji (druga kondygnacja jako poddasze użytkowe), z dachami skośnymi i nie więcej niż 9,5m) wysokość budynków gospodarczych i garaży 1 kondygnacja i nie więcej niż 4,5m) wysokość budynków gospodarczych na działkach z zabudową zagrodową do 2. kondygnacji (dachy skośne) i nie więcej niż 9,5m lub dachy płaskie do 2. kondygnacji i nie więcej niż 8,5m.
Przeznaczenie dopuszczalne: lokowanie wbudowanych usług towarzyszących.
 
Strzeniówka / 3241 m2
499 000 PLN / 153,96 PLN/m2
Ogrodzenie:Brak
Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Kamila Grobelna
 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI NADARZYN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI NADARZYN z siedzibą przy ul. Warszawska 3a, 05-830 Nadarzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nadarzyn.net… czytaj więcej