Nadarzyn
499 000 PLN / 262,63 PLN/m2
1900 m2
 
 
 
Numer oferty:1308/1807/OGS
Cena:499 000 PLN
Cena za m2:262,63 PLN
Powierzchnia działki:1 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Kształt działki:Prostokąt
Przeznaczenie działki:Budowlana
Numer oferty:1308/1807/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Do sprzedania wyjątkowa działka 2,5 km od centrum Nadarzyna. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy blisko lasu. Jest to wymarzone miejsce dla osób lubiących otoczenie zieleni. Świetna lokalizacja umożliwia szybki dojazd do Nadarzyna (2,5 km), Pruszkowa (7 km) i Warszawy (20 km). Do działki przylega ok. 1300 m2 łąki, którą Kupujący otrzyma GRATIS. Jest to wspaniały dodatkowy teren, który można wykorzystać na rekreację i wypoczynek.

Część budowlana ma kształt zbliżony do prostokąta i znajduje się przy drodze asfaltowej. W pobliżu są media: woda, prąd oraz kanalizacja.

Obszar objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Wysokość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej do 2 kondygnacji (druga kondygnacja jako poddasze użytkowe z dachami skośnymi i nie więcej niż 9,5m, wysokość budynków gospodarczych i garaży 1 kondygnacja i nie więcej niż 4,5m, wysokość budynków gospodarczych na działkach z zabudową zagrodową do 2 kondygnacji, dachy skośne i nie więcej niż 9,5m lub dachy płaskie do 2 kondygnacji i nie więcej niż 8,5m.
 
Nadarzyn / 1900 m2
499 000 PLN / 262,63 PLN/m2
Ogrodzenie:Brak
Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Kamila Grobelna
 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI NADARZYN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI NADARZYN z siedzibą przy ul. Warszawska 3a, 05-830 Nadarzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nadarzyn.net… czytaj więcej