Brwinów
7 000 PLN / 0 PLN/m2
280 m2
 
 
 
Numer oferty:98/1807/ODW
Cena:7 000 PLN
Powierzchnia użytkowa:280 m2
Powierzchnia działki:1 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Liczba pięter:2
Stan budynku:Bardzo dobry
Typ domu:Bliźniak
Rynek:Wtórny
 
 
 
 
 
 

OPIS

Do wynajęcia budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej zaadoptowany na potrzeby prowadzenia działalności. Powierzchnia użytkowa 280m² rozłożona pomiędzy dwie kondygnacje, użytkowe poddasze oraz piwnicę. Na poziomie -1 znajduje się garaż mieszczący dwa samochody, kotłownia (ok. 10m²) oraz pomieszczenie gospodarcze (ok. 15m²). Parter budynku stanowią dwa klimatyzowane pokoje biurowe ( 22m² i 15m²) pomieszczenie socjalne oraz otwarty sekretariat (16m²). Na piętrze znajdują się trzy pomieszczenia biurowe (22m², 16m², 15m²) oraz łazienka z WC i prysznicem. Klimatyzowaną salę konferencyjną (28m²), kuchnię oraz drugą łazienkę umiejscowiono na ostatniej kondygnacji.
Otoczenie budynku stanowią nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, zadbany ogród z automatycznym nawodnieniem, w który wkomponowano miejsca parkingowe. Posesja posiada dwa niezależne wjazdy z ulicy, bramy sterowane pilotem.
 
Brwinów / 280 m2
7 000 PLN / 0 PLN/m2
Kształt działki:Prostokąt
Szerokość działki (mb.):30
Długość działki (mb.):60
Droga dojazdowa:Kostka brukowa
Gaz:Tak
Siła:Tak
Prąd:Tak
 
 

KONTAKT DO BIURA:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI NADARZYN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI NADARZYN z siedzibą przy ul. Warszawska 3a, 05-830 Nadarzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nadarzyn.net… czytaj więcej