Rozalin
1 750 000 PLN / 2 916,67 PLN/m2
600 m2 / 7 pok.
 
 
 
Numer oferty:617/1807/ODS
Cena:1 750 000 PLN
Cena za m2:2 916,67 PLN
Powierzchnia:600 m2
Powierzchnia użytkowa:420 m2
Powierzchnia działki:2 165 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Liczba pokoi:7
Liczba pięter:1
Stan budynku:Idealny
Typ domu:Willa
Rok budowy:2018
Rynek:Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
Garaż (liczba miejsc):2
Usytuowanie garażu:W bryle budynku
Dostępne od:2021-08-31
Numer oferty:617/1807/ODS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Przepiękny dom w niepowtarzalnej lokalizacji, w zacisznej części Rozalina.

Wolnostojący dom w otulinie zieleni i spokoju. Ponad 600 m2 całkowitej powierzchni, garaż na 2 auta, 6 sypialni. Działka o powierzchni 2165 m2 znajduje się zaledwie 50 m od rezerwatu przyrody.

Dom w stanie deweloperskim dający możliwość wykończenia według własnych potrzeb i gustu. Wybudowany został z najlepszych dostępnych materiałów, ocieplony 15 cm styropianem, a poddasze 30 cm wełną mineralną.
Zainstalowane w nim są najlepszej jakości i charakterystyki cieplnej okna, drzwi i bramy garażowe. Wyposażony jest w doskonale zaprojektowane instalacje: elektryczną, hydrauliczną, odkurzacza centralnego, odgromową, alarmową z systemem zewnętrznego monitoringu kamerowego oraz odwodnienie z chłonnymi studniami.

Parter (240 m2 z garażem) - znajduje się tu przedpokój, bardzo przestronny i dobrze doświetlony salon z jadalnią, z przejściem na przeszkloną werandę. Dopełnieniem tego poziomu jest główna sypialnia z własną garderobą oraz łazienka. W bryle domu znajduje się duży 2-stanowiskowy garaż (63 m2).

Na piętrze do dyspozycji jest 214 m2 - są tam dwa duże salony z panoramicznymi przeszkleniami, w których wydzielono sypialnię, część rekreacyjno-edukacyjną i garderobę. Pokoje posiadają instalacje klimatyzacyjne i rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka.
Kolejne pomieszczenia na tym poziomie to salon łazienkowy, pralnio-suszarnia pełniąca również funkcję drugiej łazienki, 3 pokoje gościnne, usytuowane nad garażem i pomieszczenie zaplanowane jako garderoba, w którym znajduje się również centrum monitoringu.

Poziom piwnicy zawiera w sobie strefę rekreacyjną, sanitarną oraz techniczną. Do dyspozycji powierzchnia ok. 200 m2 przeznaczona na strefę rekreacyjno-sportową, z wydzielonym miejscem na saunę czy piwniczkę na wina.

Część techniczna usytuowana jest pod garażem i wiatrołapem parteru. Zawiera w sobie pomieszczenie przeznaczone na kotłownię, roboczą kuchnię, pomieszczenie na agregat prądotwórczy z centralną rozdzielnią instalacji elektrycznej na poszczególne części budynku oraz pomieszczenie magazynowo-piwniczne. Piwnica posiada również osobne wejście z zewnątrz.


Działka jest pięknie zagospodarowana, rosną na niej drzewa: lipa drobnolistna, sosny, brzozy i klon. Jest gotowy projekt efektownej altany wypoczynkowej z przeznaczeniem na grilla. Jest też szczegółowy projekt architektoniczny aranżacji parteru.
Dom wyposażony jest we wszystkie media: woda, gaz, prąd. Posiada własną studnię głębinową z ujęciem wody.

Dogodny dojazd do trasy S8 umożliwia szybką komunikację z Warszawą. Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu pałacowo-parkowego, będącego dawną posiadłością Rozalii z książąt Lubomirskich-Rzewuskiej, od której pochodzi nazwa miejscowości Rozalin.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkole, ośrodek zdrowia, świetlica, obiekt sportowy Orlik, delikatesy, szlaki turystyczne do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej oraz narciarsko-biegowej, restauracja Ludowa altana i przystanek warszawskiej komunikacji miejskiej.

Przylegający do domu rezerwat Młochowski Grąd, to 24 ha drzewostanu, który ma niemal 200 lat i należy do najstarszych na Mazowszu. Jest też miejscem lęgowym licznych rzadkich gatunków ptaków - czyli rajem dla ornitologów. Sąsiedztwo rezerwatu powoduje, iż częstymi gośćmi na pobliskich łąkach są bażanty, kuropatwy i daniele.
Około 20 km od Rozalina znajdują się Termy Mszczonów, przepiękny kompleks pałacowo-parkowy w Radziejowicach oraz ogromny aqua park z tropikalnym ogrodem i parkiem rozrywki. Dom ten idealny jest dla rodziny, również wielopokoleniowej.
 
Rozalin / 600 m2
1 750 000 PLN / 2 916,67 PLN/m2
Materiał:Cegła
Dach:Dachówka
Typ okien:PCV, PCV
Kształt działki:Trapez
Ukształtowanie działki:Płaska
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Ciepła woda:Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania:CO własne
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Kamila Grobelna
 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI NADARZYN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI NADARZYN z siedzibą przy ul. Warszawska 3a, 05-830 Nadarzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nadarzyn.net… czytaj więcej