Stara Wieś
1 400 000 PLN / 8 259,59 PLN/m2
169.5 m2 / 5 pok.
 
 
 
Numer oferty:726/1807/ODS
Cena:1 400 000 PLN
Cena za m2:8 259,59 PLN
Powierzchnia:169,50 m2
Powierzchnia użytkowa:169,50 m2
Powierzchnia działki:1 017 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Liczba pokoi:5
Stan budynku:Do zamieszkania
Typ domu:Wolnostojący
Rok budowy:2019
Rynek:Wtórny
Garaż (liczba miejsc):1
Numer oferty:726/1807/ODS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Do sprzedaży dom zaprojektowany dla czteroosobowej rodziny. Część dzienną stanowi salon z szerokim przeszkleniem tarasowym, które płynnie komunikuje dom z ogrodem. Oryginalnie zaprojektowany narożny taras jest bardzo atrakcyjnym miejscem relaksu na świeżym powietrzu. Drugie wyjście na taras przewidziano w pobliżu kuchni. Jej funkcjonalność podkreśla efektowny półwysep z barkiem śniadaniowym oraz wysoką zabudową. Narożne okno optymalnie doświetla całą przestrzeń kuchenną. Zaprojektowana w pobliżu wiatrołapu spiżarnia pozwala na szybkie i wygodne wniesienie zakupów. Nad jadalnią jest otwarta przestrzeń, która sprawia, że jest to miejsce szczególnie atrakcyjne. Można tam rozłożyć duży rodzinny stół i zorganizować przyjęcie w większym gronie. Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji także wygodny pokój, który można zaaranżować jako gabinet. Tuż obok niego przewidziano łazienkę z prysznicem. Poddasze w całości stanowi przestrzeń prywatną domowników. Z antresoli rozciąga się widok na jadalnię. Strefę nocną tworzą cztery wygodne sypialnie. Jedna z nich to pokój rodziców z garderobą i wyjściem na balkon. Wyjątkowy komfort użytkowy zapewni ustawna łazienka z balkonem.
Prezentowany dom wybudowano wg. projektu Archon "Dom w amorfach". Wykończenie realizowane jest na wzór wizualizacji i wymaga drobnego dokończenia, ale nie koliduje z zamieszkaniem
Inwestycja realizowana jest w cichym, kameralnym miejscu na ogrodzonej działce o pow. 1000 m² . Z jednej strony nieruchomości znajduje się zabudowa jednorodzinna natomiast od strony ogrodu zadrzewione tereny zielone.
 
Stara Wieś / 169.5 m2
1 400 000 PLN / 8 259,59 PLN/m2
Kształt działki:Prostokąt
Droga dojazdowa:Utwardzona
Alarm:Tak
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Justyna Magnuszewska

Justyna Magnuszewska

biuro@osiedledynastia.pl

tel.: 885 585 002

 
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI NADARZYN dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest NIERUCHOMOŚCI NADARZYN z siedzibą przy ul. Warszawska 3a, 05-830 Nadarzyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomosci@nadarzyn.net… czytaj więcej