DOM
na
SPRZEDAŻ
1 400 000 PLN
8 259,59 PLN/m2
STARA WIEŚ
Opis
Do sprzedaży dom zaprojektowany dla czteroosobowej rodziny. Część dzienną stanowi salon z szerokim przeszkleniem tarasowym, które płynnie komunikuje dom z ogrodem. Oryginalnie zaprojektowany narożny taras jest bardzo atrakcyjnym miejscem relaksu na świeżym powietrzu. Drugie wyjście na taras przewidziano w pobliżu kuchni. Jej funkcjonalność podkreśla efektowny półwysep z barkiem śniadaniowym oraz wysoką zabudową. Narożne okno optymalnie doświetla całą przestrzeń kuchenną. Zaprojektowana w pobliżu wiatrołapu spiżarnia pozwala na szybkie i wygodne wniesienie zakupów. Nad jadalnią jest otwarta przestrzeń, która sprawia, że jest to miejsce szczególnie atrakcyjne. Można tam rozłożyć duży rodzinny stół i zorganizować przyjęcie w większym gronie. Na parterze mieszkańcy mają do dyspozycji także wygodny pokój, który można zaaranżować jako gabinet. Tuż obok niego przewidziano łazienkę z prysznicem. Poddasze w całości stanowi przestrzeń prywatną domowników. Z antresoli rozciąga się widok na jadalnię. Strefę nocną tworzą cztery wygodne sypialnie. Jedna z nich to pokój rodziców z garderobą i wyjściem na balkon. Wyjątkowy komfort użytkowy zapewni ustawna łazienka z balkonem.
Prezentowany dom wybudowano wg. projektu Archon "Dom w amorfach". Wykończenie realizowane jest na wzór wizualizacji i wymaga drobnego dokończenia, ale nie koliduje z zamieszkaniem
Inwestycja realizowana jest w cichym, kameralnym miejscu na ogrodzonej działce o pow. 1000 m² . Z jednej strony nieruchomości znajduje się zabudowa jednorodzinna natomiast od strony ogrodu zadrzewione tereny zielone.
Szczegóły oferty

Cena1 400 000 PLN

Cena za m28 259,59 PLN

Powierzchnia169,50 m2

Powierzchnia użytkowa169,50 m2

Powierzchnia działki1 017 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi5

Stan budynkuDo zamieszkania