DOM
na
SPRZEDAŻ
1 450 000 PLN
4 617,83 PLN/m2
RUSIEC
Opis
Dom o powierzchni 314 m² usytuowany na działce 1000 m². Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rusiec koło Nadarzyna oddalonego ok. 20 km od centrum Warszawy.

Atutem wpływającym na wyjątkowość budynku jest wykorzystanie wyłącznie wysokiej jakości materiałów. Fundamenty wykonano z bloczków cementowych i obłożono specjalnym tynkiem wodoodpornym. Ściany z cegły porotherm ocieplono 20 cm styropianem. Na zewnątrz tynk silikonowy premium. Kopertowy dach o niskim stopniu nachylenia pokryty dachówką ceramiczną. Podbitka dachowa jest podświetlona (45 halogenów). Strop górny ocieplony styropianem o grubości 20 cm.

Na parterze znajduje się gabinet, łazienka, spiżarnia, kuchnia i salon z jadalnią oraz szatnia. Na piętrze sypialnia, garderoba, hol, pralnia, dwie łazienki i trzy pokoje.

W całym budynku wstawione są solidne trzy szybowe okna. W celu doświetlenia części dziennej użyto narożnych okien tarasowych, a dachowe firmy VELUX. Ogrzewanie instalacja do pieca gazowego, w części sypialnej zamontowane grzejniki, w pozostałej części ogrzewanie podłogowe. Cały budynek wyposażony jest w instalację elektryczną z zamontowanymi gniazdkami i włącznikami oraz żarówkami. W garażu jest instalacja elektryczna siłowa 380 VOLT z rozdzielnią prądu z opisem do każdego bezpiecznika. Wyprowadzona jest dodatkowa instalacja elektryczna siłowa do ogrodu i do zasilania siłowników napędu bramy. Jest instalacja do domofonu i automatycznego otwierania furtki.
Cały budynek posiada instalację do alarmu, telewizji, internetu również odkurzacz centralny i instalacja do rekuperacji (wymiana powietrza w budynku). Ściany wewnętrzne pokryte wysokiej jakości tynkiem cementowo-wapiennym, schody wewnętrzne żelbetonowe z instalacją elektryczną doświetlającą każdy trep. W salonie instalacja do zamontowania kominka.
-Drzwi wejściowe bardzo solidne, doświetlone szybką z ozdobą aluminiową wstawką,
-garaż na trzy samochody z szeroką bramą garażową firmy Hormann oraz zamontowaną na całej szerokości wjazdu kratką ściekową,
-duży zbiornik na szmbo 10 000 m3, wyprowadzona instalacja kanalizacyjna na zewnątrz działki do miejskiej kanalizacji zaplanowanej za 3 lata,
-odpływ wody deszczowej z rynien do dwóch zbiorników wchłaniających w ziemi,
-bardzo estetycznie wybudowana altanka na śmieci z dwiema furtkami,
-parapety wewnętrzne szerokie z konglomeratu, zewnętrzne blaszane szare,
-ogrodzenie rzemieślnicze bardzo starannie wykonane,
-brama rozsuwana rzemieślnicza,
-furtka otwierana,
-balustrada na piętrze na balkonie bardzo ładnie wykonana, rzemieślnicza,
-wysokiej klasy i jakości kostka przed budynkiem na dojazdach do garażu i szeroką opaską wokół budynku,
-duży taras i wejście do budynku pokryty kostką i już gotowymi, betonowymi, anty-poślizgowymi, bardzo dużymi trepami w kolorze szarym, stopniami na gotowo bez okładania płytkami,
-cała działka wokół budynku uporządkowana, nawieziona odpowiednio dobrą ziemią i posianą trawą,
-przy ogrodzeniu posadzone tuje dobrze ukorzenione z doniczki z zainstalowanym automatycznym podlewaniem,
-w ogrodzie zamontowane dwa ujęcia wody w części trawnika po dwóch stronach budynku.
-na kominie zainstalowany strażak,
-przed ogrodzeniem od strony drogi teren uporządkowany , obsiany trawą,

Kupujący nie płaci 2% podatku PCC

W pobliżu nieruchomości ok. 400 m znajduje się nowo wybudowana szkoła podstawowa ( w 2014 roku została oddana do użytku), orlik, siłownia, plac zabaw dla dzieci, duże boisko do gry w piłkę, przedszkole, żłobek, sklepy, Lidl, Warus, Rossmann
Do wyjazdu na wyremontowaną trasę S8 ok. 1000 m, dojazd do Warszawy zajmuje ok. 12 -15 minut. Do przystanku komunikacji miejskiej ok. 600 m, do sklepu ok. 500 m, do lasu ok. 800 m.
Do najbliższej ścieżki rowerowej o długości ok. 20 km jest ok. 200 m, do parku z pięknymi stawami w Młochowie ok. 1200 m.
Do Nadarzyna jest ok. 2 km a do Pruszkowa ok. 12 km. Centrum handlowe Janki jest oddalone o ok. 10 km.
W okolicy nowe budownictwo domów jednorodzinnych.
http://osiedledynastia.pl/
Szczegóły oferty

Cena1 450 000 PLN

Cena za m24 617,83 PLN

Powierzchnia314 m2

Powierzchnia użytkowa255 m2

Powierzchnia działki1 000 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi7

Stan budynkuStan deweloperski